Strona główna
Strona www.dragonforce.friko.pl jest formą przekazywanej wiedzy od fanów dla fanów DF. Jej pierwszym założycielem była Yenna Savil.
Obecnie opiekę nad nią sprawuje grupa składająca się z: Wilczus, Nietop, Orion, Estera, Ewa. Tworzymy stronę z miłości do zespołu i żadne z nas nie bierze za to pieniędzy.
ODNOŚNIKI
(chiń.: 李康敏; pinyin: Lǐ Kāngmǐn) HERMAN LI
SOCIAL MEDIA

Demoniac

DragonHeart/Force

Sam

Herman

Vadim

Fred

Marc

Gee


Herman urodził się 3 października 1976 roku. Mamy z nim styczność już podczas trwania Demoniaca. Dołączył on do Sam'a pod pseudonimem Shred, z którego korzystał jeszcze na forum DragonHeart/DragonForce. Niezaprzeczalne jest to, że Herman jest głównym założycielem DF, a większość kawałków powstawało w jego prywatnym studio, wcześniej pokoju (nagrania z tworzenia Valley of the Damned, Ultra Beatdown itp.) Pomiędzy trasami światowymi udziela się aktywnie w klinikach Ibaneza, a jego ciekawostki z gry na gitarze można znaleźć w wielu magazynach (np. Young Guitar).Przez cały ten czas wspiera iinspiruje innych gitarzystów. Podczas jego ewolucji jako giarzysta doszedł do takiego stanu, w którym lubi poznać instrument na wylot. W tworzeniu E-gena brał czynny udział nie tylko przy wyglądzie, ale i tremolo, które zostało customowo stworzone specialnie z myślą o nim. Obecnie mostek ten jest dostępny w modelach 18. Omijając nagrody jakie zdobył w 2005 i 2007, został zaproszony do zagrania ze Steve'm Vai'em. Tego wieczoru na tej samej scenie znaleźli się też Joe Satriani, Paul Gilbert, Tony MacAlpine i Andy Timmons.

Poza muzyką Herman interesuje się Jiu Jitsu, technologią, samochodami (posiada własny model porche, którego naprawy i upgrade wykonuje własnoręcznie), grami video z późnych lat 80 i wczesnych 90. Sprawnie posługuje się 3 językami, a z racji posiadania polskiego sąsiada potafi zrozumieć niektóre polskie słowa, co miało ciekawy skutek podczas koncertu w Polsce, gdzie Marc chciał go zwyzywać, ale niestety ten dość szybko zrozumiał słowa skierowane do jego osoby. Do tworzenia partii solowych wykorzystuje swojego psa, który ostatecznie swoją mimiką decyduje o tym, które dźwięki powinny znaleźć się w twórczości Hermana. Jest leworęczny (potwierdzenie można znaleźć w nagraniu z tworzenia serii Ibanez E-gen, gdzie podczas malowania dłoni wspomina, że potrafi malować lewą ręką). Ostatnią i chyba jedną z ciekawszych rzeczy jest to, że zarówno Marc, Gee jak i (podczas choroby Marc'a) Pellek zostali zwerbowani właśnie przez Hermana do Dragonforce. Wszystkie te 3 osoby zostały odnalezione przez filmiki na YT (Film, poprzez który Gee dostał się do zespołu dalej jest w obiegu jako Epic win z ttfaf)

Wilczus

Tekst powstał w oparciu o poszukiwania przeglądarkowe, które można zweryfikować poprzez anglojęzyczne strony zajmujące się zbieraniem informacji na ten temat. W razie błędów, braków istotnych informacji, zaleca się napisanie meila na adres dragonforcepoland@gmail.com .
FANPAGE  FANPAGE

OUR GROUP ON FACEBOOK   GROUP

INSTAGRAM   INSTAGRAM